Hai la fotbal ! Fotbal organizat cu prietenii
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ...

4 posters

Go down

Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ... Empty Re: Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ...

Post  ionut.anghel 25th June 2011, 12:22 pm

Dragos wrote:Salut,


In legatura cu avansul, ma gandeam ca am putea face astfel:

- la urmatoarea intalnire “fotbalistica”, strangem 10 – 15 RON in plus de la fiecare( ma refer la cei care vin sau stiu ca vor veni in mod constant); in nici un caz nu este obligatoriu dar ar fi bine sa strangem avansul si sa-l dam pentru a avea terenul mereu, oricine doreste sa contribuie este binevenit.

- vedem cati bani se strang si, daca mai e nevoie, contribuim noi, “organizatorii”, cu mai mult astfel incat sa facem 200 RON si sa-i dam la teren.

- banii vor fi acolo si-i vom putea lua inapoi oricand nu dorim sa mai jucam in locul respectiv; eventual facem o lista cu cei care au contribuit de la inceput ca sa nu existe confuzii.

- daca aveti alte idei/ pareri/ sugestii, haideti sa vedem cum facem...


Numa bine,

Dragos
Salut
Vreau sa vin si eu sa joc fotbal
daca puteti sa-mi trimiteti un mail cu o confirmare
ms
Ionut
ionut.anghel2@gmail.com

ionut.anghel
Rookie
Rookie

Posts : 6
Join date : 2011-06-25

Back to top Go down

Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ... Empty Re: Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ...

Post  Dragos 17th March 2011, 12:23 pm

Salut,


In legatura cu avansul, ma gandeam ca am putea face astfel:

- la urmatoarea intalnire “fotbalistica”, strangem 10 – 15 RON in plus de la fiecare( ma refer la cei care vin sau stiu ca vor veni in mod constant); in nici un caz nu este obligatoriu dar ar fi bine sa strangem avansul si sa-l dam pentru a avea terenul mereu, oricine doreste sa contribuie este binevenit.

- vedem cati bani se strang si, daca mai e nevoie, contribuim noi, “organizatorii”, cu mai mult astfel incat sa facem 200 RON si sa-i dam la teren.

- banii vor fi acolo si-i vom putea lua inapoi oricand nu dorim sa mai jucam in locul respectiv; eventual facem o lista cu cei care au contribuit de la inceput ca sa nu existe confuzii.

- daca aveti alte idei/ pareri/ sugestii, haideti sa vedem cum facem...


Numa bine,

Dragos

Dragos
Rookie
Rookie

Posts : 9
Join date : 2011-03-08

Back to top Go down

Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ... Empty Re: Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ...

Post  pissi 17th March 2011, 9:52 am

pissi wrote:Am gasit un teren aproximativ aproape de statia de metrou tineretului .(este pe bulevardul tineretului la intersectia cu calea vacaresti )
Este un teren in incinta unei scoli generale.
Il putem inchiria in fiecare zi de MIERCURI de la 20 - 22 .
Pretul este de 100 de ron / ora .

Va rog sa confirmati daca este ok acest teren .
Trebuie sa fim un nucleu de persoane care sa vina cat de des posibil pentru a nu pierde rezervarea .
Pentru contract trebuie sa platim 200 de ron avans pe care ii recuperam atunci cand dorim sa nu mai jucam ( ultima sedinta o sa jucam in contul banilor de avans)

Va rog sa va ganditi la o metoda de a achita avansul(200 lei).

[img]Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ... Teren11[/img]

va rog sa confirmati daca este ok .

http://maps.google.com/maps?t=h&hl=en&ie=UTF8&hq=&hnear=Bucuresti,+Romania&source=embed&ll=44.407932,26.120068&spn=0,0.002411&z=19&layer=c&cbll=44.40787,26.120175&panoid=mU9rMJEIuUqN8NH-qpzd0g&cbp=12,233.28,,0,-1.11


TERENUL NU MAI ESTE DISPONIBIL DECAT VINERI , SAMBATA si DUMINICA DE LA 20.00
pissi
pissi
Veteran

Posts : 77
Join date : 2011-03-03
Age : 38
Location : Bucuresti

Back to top Go down

Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ... Empty Re: Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ...

Post  pissi 16th March 2011, 7:45 pm

Am gasit un teren aproximativ aproape de statia de metrou tineretului .(este pe bulevardul tineretului la intersectia cu calea vacaresti )
Este un teren in incinta unei scoli generale.
Il putem inchiria in fiecare zi de MIERCURI de la 20 - 22 .
Pretul este de 100 de ron / ora .

Va rog sa confirmati daca este ok acest teren .
Trebuie sa fim un nucleu de persoane care sa vina cat de des posibil pentru a nu pierde rezervarea .
Pentru contract trebuie sa platim 200 de ron avans pe care ii recuperam atunci cand dorim sa nu mai jucam ( ultima sedinta o sa jucam in contul banilor de avans)

Va rog sa va ganditi la o metoda de a achita avansul(200 lei).

[img]Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ... Teren11[/img]

va rog sa confirmati daca este ok .

http://maps.google.com/maps?t=h&hl=en&ie=UTF8&hq=&hnear=Bucuresti,+Romania&source=embed&ll=44.407932,26.120068&spn=0,0.002411&z=19&layer=c&cbll=44.40787,26.120175&panoid=mU9rMJEIuUqN8NH-qpzd0g&cbp=12,233.28,,0,-1.11
pissi
pissi
Veteran

Posts : 77
Join date : 2011-03-03
Age : 38
Location : Bucuresti

Back to top Go down

Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ... Empty Re: Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ...

Post  pissi 16th March 2011, 12:12 pm

Salut ,

am incercat sa fac abonament la Daimon Club insa fara succes .

1 . In timpul saptamanii nu exisata teren liber intre 20-22
2 . Trebuie sa facem contract pe minim 7 luni
3. Trebuie sa facem contract pe firma
4. Trebuie sa achitam toata suma de bani in 2 rate . Suma este aproximativ 6000 ron

Astfel spus o sa ma orientez catre alte terenuri si o sa va tin la curent. Astept si alte oferte .
pissi
pissi
Veteran

Posts : 77
Join date : 2011-03-03
Age : 38
Location : Bucuresti

Back to top Go down

Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ... Empty Re: Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ...

Post  pissi 10th March 2011, 1:14 pm

Nu la daimon club . cele de jos de la intrare in parcul Tineretului . Sunt 4 terenuri mici si unul mai mare care e de 9-9 sau 10 -10 .
pissi
pissi
Veteran

Posts : 77
Join date : 2011-03-03
Age : 38
Location : Bucuresti

Back to top Go down

Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ... Empty ?

Post  Snake aka Costin 10th March 2011, 12:34 pm

Adica la Diamond Club?
Snake aka Costin
Snake aka Costin
Rookie
Rookie

Posts : 19
Join date : 2011-03-09

http://blog.nadoluco.ro

Back to top Go down

Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ... Empty Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ...

Post  pissi 9th March 2011, 9:49 am

Daca aveti un teren sintetic preferat care este liber la ore acceptabile in diferite zile ale saptamanii va rog sa propuneti. Acelasi lucru este valabil si pentru sali de sport sau terenuri sintetice acoperite.

Propunerile mele :
1. Terenurile sintetice de la Tineretului Liceul "Gheorghe Sincai"
2. Terenurile sintetice din parcul Tineretului (nu cele de la sala Polivalenta )
pissi
pissi
Veteran

Posts : 77
Join date : 2011-03-03
Age : 38
Location : Bucuresti

Back to top Go down

Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ... Empty Re: Propuneti terenuri sintetice, sali de sport , terenuri acoperite ...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum